Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

O firmie

Jesteśmy firmą założoną w oparciu o wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, transporcie i serwisowaniu pojazdów ciężarowych. Należymy do grupy czołowych importerów naczep w Polsce. Nasi partnerzy to szanowane zachodnie firmy głównie z rynku niemieckiego. Szeroki wybór, urozmaicony asortyment, doposażenie według potrzeb i upodobań oraz konkurencyjne ceny pozwalają nam realizować zamówienia dla najbardziej wymagających klientów.

Należy również dodać, że każdy sprzedawany przez nas pojazd poddawany jest wnikliwej kontroli oraz ocenie stanu technicznego. Ewentualnie usterki są usuwane. Kupowane u nas pojazdy mogą zaraz po odbiorze udać się na miejsce załadunku.

Misją naszą jest świadczenie usług najwyższej jakości, podnoszenie zadowolenia klienta oraz tworzenie miejsca z dobrą atmosferą do którego każdy chętnie zajrzy.

Nasi partnerzy

Nasz serwis

Nasza firma świadczy również wszelkiego rodzaju usługi serwisowe. Zajmujemy się przebudową, zabudową, remontem, konserwacją oraz naprawą wszelkiego rodzaju naczep i przyczep. Posiadamy stały dostęp do części nowych i używanych w konkurencyjnych cenach. Prowadzimy serwis specjalistyczny, dedykowany specjalnie dla naczep.

Serwis pozostałych pojazdów oraz ciągników siodłowych również nie jest nam obcy. Posiadamy wyszkolonych mechaników z dużym doświadczeniem. Świadczymy usługi związane z mechaniką, elektryką oraz elektroniką pojazdów. Można u nas zdiagnozować oraz usunąć wszelkiego rodzaju usterki elektryczne i elektroniczne w ciągnikach siodłowych, naczepach, samochodach osobowych i innych.