Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Opony ciężarowe i serwis opon

Firma KMG Truck zajmuje się również sprzedażą i serwisowaniem opon ciężarowych. Proponujemy naszym klientom – tak stałym, jak i nowym – pełen wachlarz usług i produktów. W trosce o bezpieczeństwo i komfort jazdy, warto zaufać profesjonalistom. Od wielu lat zajmujemy się samochodami ciężarowymi, które znamy w zasadzie od podszewki – auta ciężarowe nie mają przed nami żadnych tajemnic!

W ofercie :
  • Nowe opony ciężarowe
  • opony ciężarowe używane
  • Opony dostawcze
  • Opony bieżnikowane ciężarowe
  • Serwis opon ciężarowych
  • Fachowe doradztwo
  • Naprawa opon ciężarowych
  • Nowe felgi stalowe
  • Używane felgi stalowe

Fachowe doradztwo – opony do ciężarówek

Serwisanci KMG TRUCK fach mają w ręku. Oznacza to, że dobrze znają się na swojej pracy – posiadają odpowiednie kwalifikacje, które dodatkowo poparte są wieloletnim doświadczeniem. Nasi doradcy pomogą Ci wybrać odpowiednią markę i rozmiar oraz typ opony do Twojego sprzętu.
 
Montaż i demontaż opon ciężarowych
 
Zarówno montaż jak i demontaż opon ciężarowych to skomplikowana operacja, która musi być wykonana przez wykwalifikowanego specjalistę. Nieprawidłowo założona i zdjęta opona może być przyczyną  niewłaściwej eksploatacji opony i pojazdu (a to naraża cię na zbędne koszty), a w najgorszym wypadku niebezpiecznych sytuacji na drodze. Założenie opony wymaga dodatkowo wyważenia, aby zapewnić kierowcy lepszy komfort jazdy oraz by pojazd optymalnie zużywał bieżnik na wszystkich oponach. Prawidłowo wyważone opony ciężarowe to mniejsze zużycie elementów układu kierowniczego i większe bezpieczeństwo na drodze.

W związku z tym, że samochód ciężarowy waży nieco więcej niż osobówka, również do podniesienia pojazdu niezbędny jest fachowy sprzęt, który jednocześnie podniesie i zabezpieczy pojazd, umożliwiając wymianę opon ciężarowych serwisantowi.
Naprawa opon ciężarowych
 
Wymiana opon to spory wydatek na który nie zawsze możemy sobie pozwolić. Jeśli chcesz tymczasowo podreperować swoje opony ciężarowe i przedłużyć im żywot, mamy propozycję dla Ciebie. Wieloletnie doświadczenie, ogrom wiedzy i specjalistyczne komponenty pozwolą nam stuningować twoje opony. Oczywiście też mamy sumienia – nie wypuścimy z serwisu samochodu, jeśli nie będziemy mieli pewności, że jest gotowy do bezpiecznej jazdy (bezpieczeństwo jest zawsze naszym priorytetem). Dzięki naszej naprawie, twoja opona przejedzie jeszcze sporo kilometrów, a ty odłożysz wydatki na lepszy moment.

Doświadczeni serwisanci w KMG TRUCK zajmą się np. pogłębieniem bieżnika czy nacinaniem opon, dzięki którym opony w Twoim aucie ponownie nabiorą mocy.