Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Leasing Polski

Leasing Polski jest spółką stworzoną dla polskich przedsiębiorców, działającą aktywnie na rynku od ponad dekady. Tak duże doświadczenie wfinansowaniu inwestycji pozwoliło wypracować skuteczne i szybkie metody działania oraz indywidualnie podchodzić do potrzeb klienta. Dzięki temu możemy zaoferować najlepszy leasing na rynku. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów czas realizacji transakcji skróciliśmy do minimum.

Misja: Oferowanie coraz wyższej jakości usług z zakresu doradztwa i finansowania poprzez dopasowanie się do nowych, indywidualnych potrzebklientów. Stale podnosząc nasze umiejętności dążymy do tego, aby w pełni odpowiadać na potrzeby klientów.

 
Korzyści płynące:
- Indywidualnie dopasowana oferta do potrzeb klienta i możliwości, atrakcyjne warunki finansowania;
- Możliwość wymiany pojazdów w trakcie trwania zawartej umowy leasingowej jak i również po jej zakończeniu;
- Logiczny sposób oceny ryzyka klienta;
- Decyzja leasingowa w ciągu 24H;
- Możliwość finansowania nowych firm oraz z niejasną historią BIK I KRD,
- Umowa leasingowa bez ukrytych opłat, w stałych ratach;
- Finansowanie sprzętujuż od 2004 roku. Możliwość finansowania pojazdów specjalistycznych oraz autobusów nawet od 1998 roku produkcji.
- Z uwagi na szacunek czasu klienta, nasi doradcy dojeżdżają do Państwa w ciągu 24H i załatwiają wszystkie formalności na miejscu.
 
Nasi specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji!
 
Regionalny Doradca ds.Leasingu
  
Artur Gawlikowski
 
609 99 44 33
(58) 732 18 59