Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Paleciara - kosz paletowy do naczepy

paleciara kosz paletowy

Najważniejsze cechy naszych koszy paletowych:

 • Kosze paletowe naszej produkcji są bardzo trwałe, ponieważ są cynkowane ogniowo najgrubszą możliwą powłoką Z275.
 • Trwałość również zapewnia bardzo duża sztywność osiągnięta przy pomocy bardzo przemyślanej konstrukcji skrzyniowej.
 • Na podłodze paleciary wykorzystaliśmy blachę giętą w trapez, która dodatkowo wzmacnia konstrukcję.
 • Elementy koszy paletowych wycinane są na wycinarce plazmowej CNC, co zapewnia bardzo dokładne ich dopasowanie.
 • Taka konstrukcja kosza paletowego zapewnia również niezwykle niską masę. Oznacza to oszczędność na paliwie, a przy przebiegach liczonych w setkach tysięcy kilometrów, oszczędności te są bardzo wymierne.
 • Kosze posiadają funkcjonalne klamry zamykające, pozwalające zabezpieczyć ładunek przy pomocy kłódki.
 • Nasze paleciary podnoszą poziom bezpieczeństwa, gdyż pełnią jednocześnie rolę osłony rowerowej.
 • Standardowe pojemności to 24, 30 i 36 europalet.
 • Nośność naszych koszy paletowych to aż 250 kg.
 • Możemy zainstalować nasz kosz niemalże na każdej naczepie.
 • Produkujemy również indywidualne rozmiary na zamówienie.
 • Istnieje możliwość dodatkowego malowania natryskowego naszych koszy na kolor czarny, ale również w innych kolorach wg palety RAL.
 • Są wyposażone w elementy odblaskowe.
 • Drzwi koszy paletowych.
 • Oferujemy sprzedaż koszy paletowych również z ich montażem.

Kosze paletowe, opis:

Produkcją koszy paletowych i ich montażem zajmujemy się od wielu, wielu lat. W tym czasie bardzo dopracowaliśmy nasz projekt, uwzględniając uwagi kierowców i nasze doświadczenie. Oferowany państwu kosz paletowy jest już którymś wcieleniem naszego produktu, oferując maksymalną, możliwą użyteczność. Oczywiście, w ramach oferty, oferujemy również montaż naszych koszy.

W ofercie posiadamy kosze 24, 30 i 36 europaletowe do naczep kurtynowych, burtowych oraz chłodni ramowych i bez ramowych.

Nasza paleciara to przede wszystkim kosz paletowy o bardzo wysokiej jakości wykonania ze względu na jego ręczne wykonania.

Elementy kosza są niezwykle dokładnie dopasowane, ponieważ sami je produkujemy przy pomocy bardzo precyzyjnej wycinarki plazmowej.

Również o indywidualne dostosowanie kosza do Twojej naczepy nie musisz się martwić. Na życzenie wdrażamy także modyfikacje dostosowujące kosze pod prawie każdą naczepę.

Nasze kosze paletowe pasują do ogromnej większości naczep, a na pewno z: Kögel, Krone, Schmitz, a także pozostałych firm takich jak: Lamberet, Cherau, Ackermann, Berger, Fliegl, Fruehauf, Kaiser, Kassbohrer, LAG, Schwarzmuller, Samro, Trailor, Pacton, Van Hool.

Kosz paletowy do naczep - zastosowanie

Z doświadczenia wiadomo, że skrzynie tego rodzaju, obok funkcji transportowej palet, spełniają także inne ważne zastosowania. Paleciara może służyć jako różnego rodzaju pojemniki do transportowania wyposażenia lub oprzyrządowania naczepy.

Dlatego zastosowanie konstrukcji bez wewnętrznej ściany grodziowej zwiększa możliwości przestrzenne oraz podnosi uniwersalność kosza. Oczywiście na życzenie klienta istnieje możliwość montażu ściany grodziowej.

Paleciary otwierane na dół po obydwu stronach a drzwi całkowicie przesuwają się pod kosz paletowy co bardzo ułatwia załadunek.

Pełnią one dodatkowo funkcję bocznej ochrony przeciw najazdowej, zwiększając bezpieczeństwo w trasie. Zastępują potocznie zwane "osłony przeciw-rowerowe". Paleciary są produkowane z blachy ocynkowanej ogniowo, najgrubszą możliwą powłoką Z275, mocowanej na stelażu ze stalowych profili.

Taka konstrukcja daje łatwe możliwości naprawy kosza w przypadku jego uszkodzenia. Wszystkim wiadomo, że kosze paletowe wykonane tylko z blachy nie mają żadnej możliwości naprawy. W przypadku ich nawet najdrobniejszego uszkodzenia nadają się tylko do wymiany.

Nasz kosz paletowy jest prosty i łatwo naprawialny. W ramach serwisowania naprawiamy, wymieniamy i spawamy uszkodzone części. Montaż odbywa się ze spawanych i nitowanych elementów, co jeszcze bardziej wpływa na wytrzymałość i łatwą naprawę konstrukcji.

Paleciara do naczep - jak ją malujemy?

W końcowym okresie produkcji każda skrzynia KMG Truck może być poddana dodatkowemu lakierowaniu specjalną, odporną farbą. Paleciary zazwyczaj są malowane na kolor czarny.

W przypadku specjalnych zamówień kolor dobieramy wedle upodobań klientów wg palety RAL. Ocynk plus lakierowanie stanowi trwałe zabezpieczenie przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i doskonale konserwuje materiał. Okucia, zawiasy i klamry są ocynkowane i atestowane.

Jak widzisz paleciara naszej produkcji to naprawdę solidny i sprawdzony sprzęt (nie tylko przez nas, a przez setki naszych klientów).

kosz paletowypaleciarakosz paletowy do naczeppaleciara do naczepkosze paletowekosz na palety pod naczepękosz w naczepieproducent koszy paletowychpaleciary