Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Finansowanie

Chcieliśmy zaproponować Państwu bardzo wygodną i profesjonalną ofertę finansowania naszych ciągników siodłowych, naczep i przyczep.

Po wybraniu odpowiedniego typu pojazdu zajmiemy się przedstawieniem warunków oraz sfinansowaniem transakcji. Zaoszczędzisz dzięki temu mnóstwo czasu, a co najważniejsze, otrzymasz gwarancję korzystnej i fachowej obsługi.

W naszej ofercie znajdą Państwo kilka bardzo atrakcyjnych i korzystnych rozwiązań, które pomogą wam nabyć pojazd transportowy za pośrednictwem kredytu lub leasingu.

Gwarantujemy możliwość przeprowadzenia i wdrożenia terminarza spłat, specjalnie dopasowanego dla każdego klienta.

Finansowanie odbywa się we współpracy z wiodącymi na rynku instytucjami finansowymi i ich przedstawicielstwami.Nasza współpraca z bankami jest rozwiązaniem właśnie dla Ciebie. Udzielamy kredytów zarówno w polskiej walucie jak i zagranicznej: CHF, EURO i USD. Nasze procedury są bardzo proste. Nie wymagamy od naszego klienta zaświadczenia o zarobkach, PIT-ów lub zaświadczeń z ZUS - dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą.

Zalety naszego finansowania to:

  • Indywidualne dopasowanie wszelkich formalności związanych z płatnością,
  • Niskie oprocentowanie,
  • Kompleksowa obsługa w jednym miejscu.

Współpracujemy z wieloma doradcami finansowymi, poniżej oferta naszych partnerów w tym zakresie: