Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Kosze paletowe pod naczepy

kosze paletowe Zajmujemy się budową i montażem wytrzymałych i stabilnych koszy paletowych wraz z mocowaniami. W ofercie posiadamy kosze 24, 30 i 36 europaletowe do naczep kurtynowych, burtowych oraz chłodni ramowych i bezramowych.

Wdrażamy także odpowiednie modyfikacje dostosowujące kosze pod właściwą naczepę.

Konstrukcje nasze dedykowane są głównie pod naczepy Kögel, Krone, Schmitz, a także pozostałych firm takich jak: Lamberet, Cherau, Ackermann, Berger, Fliegl, Fruehauf, Kaiser, Kassbohrer, LAG, Schwarzmuller, Samro, Trailor, Pacton, Van Hool.

Zastosowanie koszy paletowych

Z doświadczenia wiadomo, że skrzynie tego rodzaju, obok funkcji transportowej palet, spełniają także inne ważne zastosowania. Mogą one służyć jako różnego rodzaju pojemniki do transportowania wyposażenia lub oprzyrządowania naczepy. Dlatego zastosowanie konstrukcji bez wewnętrznej ściany grodziowej zwiększa możliwości przestrzenne oraz podnosi uniwersalność kosza.

Oczywiście na życzenie klienta istnieje możliwość montażu ściany grodziowej. Modele są otwierane do góry po obydwu stronach co ułatwia załadunek.

Pełnią one dodatkowo funkcję bocznej ochrony przeciwnajazdowej zwiększając bezpieczeństwo w trasie. Zastępują potocznie zwane "osłony przeciw rowerowe". Są produkowane z blachy ocynkowanej mocowanej na stelażu ze stalowych profili.

Taka konstrukcja daje łatwe możliwości naprawy kosza paletowego w przypadku jego uszkodzenia. Wszystkim wiadomo, że kosze wykonane tylko z blachy nie mają jakiejkolwiek możliwości naprawy.

W przypadku ich nawet najdrobniejszego uszkodzenia nadają się tylko do wymiany. Nasze kosze są proste i łatwo naprawialne. W ramach serwisowania naprawiamy wymieniamy i spawamy uszkodzone części.

Montaż odbywa się ze spawanych i nitowanych elementów, co jeszcze bardziej wpływa na wytrzymałość i łatwą naprawialność konstrukcji.

Malowanie koszy KMG Truck

W końcowym okresie produkcji każda skrzynia KMGTRUCK jest poddawana lakierowaniu specjalną farbą odporną na korozję. Zazwyczaj na kolor czarny. W przypadku specjalnych zamówień kolor dobieramy wedle upodobań klientów wg palety RAL. Ocynk plus lakierowanie stanowi trwałe zabezpieczenie przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i doskonale konserwuje materiał. Okucia, zawiasy i klamry są ocynkowane i atestowane.

 

kosze paletowekosze paletowekosze paletowe
Przygotowane do montażu elementy skrzyni. Dwa elementy konstrukcyjne, skrzynia i stalowe profile.

 Przycinanie elementów.

kosze paletowekosze paletowekosze paletowe

Spawanie elementów skrzyń przy użyciu profesjonalnego sprzętu.

Kolejny etap produkcji, malowanie.

Widok na profilowane drzwi otwierane z dwóch stron oraz powierzchnię ładunkową. 

kosze paletowekosze paletowekosze paletowe
Efekt końcowy, skrzynia podczepiona pod naczepę.Efekt końcowy, skrzynia podczepiona pod naczepę.Kosz paletowy KMG Truck w kolorze białym z odblaskami, tuż po zamontowaniu pod naczepą.
 kosze paletowe  

Widoczny gotowy do użycia kosz paletowy i noga podporowa naczepy.

  
kosze paletowekosze paletowekosze paletowekosze paletowekosze paletowe